اقامت اسپانیا

 • اقامت اسپانیا

  شرایط خود را اعلام کنید تا برای شما بهترین اقامت را در نظر بگیریم

 • اقامت اسپانیا

  برای اقامت در اسپانیا با ما شماره 88773540 در تماس باشید

 • جزیره تنریفه

  اقامت کامل صفر تا صد در بهترین جزیره در اسپانیا

اقامت اسپانیا در جزیره تنریفه

خودتان و خانواده گرامی آماده زندگی در بهترین جزیره اسپانیا کنید.

نام این جزیره تنریفه

جزو هفت جزیره پر جمعیت و زیبا که جزایر اسپانیا محسوب میشود این جزیره زیبا دارای زیبا ترین مناطق گردشگری و طبیعت خارق العاده است

مساحت این جزیره زیبا 785 کیلومتر مربع می باشد 43% کل جزیره قناری می باشد و حدود 5 میلیون گردشگر سالانه از این جزیره دیدن می کنند و یکی از مهمترین مقصد های گردشگری جهانی می باشد

تانریف میزبان یکی از بزرگترین کارناوال و مهمانی جهانی است و جشنواره “سانتا کروز” “د تانریف” در حال کار است تا به عنوان یک محیط خاطره انگیز برای مهاجران تعیین می شود.

تناریف دارای 2 فرودگاه در شمال و جنوب و جزو اصلی 7 فرودگاه اصلی اروپا می باشد، سفر به هر کدام از آنها با بهترین پرواز های دنیا انجام می پذیرد.

سانتا کروز در تنریف پایتخت این جزیره این شهرمستقل پایتخت جامعه جزایر قناری (مشترک با لس پالماس) است، به اشتراک گذاری موسسات دولتی مانند ریاست جمهوری و وزارتخانه ها. بین سال 1833 منطقه اسپانیا و 1927، سانتا کروز د تانریف تنها پایتخت جزایر کانری بود. در سال 1927 طوفان دستور داد که پایتخت جزایر قناری به اشتراک گذاشته شود، همانطور که در حال حاضر باقی مانده است. سانتا

Auditorio de Tenerifeنماد معماری جزایر قناری است

دانشگاه لا لاگونا در سال 1792 در سان کریستوبال د لا لاگونا تاسیس شد، این قدیمی ترین دانشگاه در کانری ها است. یک میراث جهانی یونسکو، دومین شهر در این جزیره است و سومین مجمع الجزایر است

شهر لا لاگانا پایتخت جزایر قناری قبل از سانتا کروز جایگزین آن در سال 1833 شد.

اخذ اقامت از طریق خرید ملک 

بسیاری از کشورهای اروپایی در سالیان نه چندان دور شرایط اخذ اقامت در ازای خرید

 ملک را در اختیار متقاضیان مهاجرت به اروپا قرار می دادند.

ولی در حال حاضر کشور اسپانیا شرایط بسیار خوبی برای مهاجران قرار داده

ولیکن اقتصاد اسپانیا همچنان بر اساس جذب سرمایه گذار به کشور زیبای اروپایی قرار داده

 یعنی این کشور علاوه بر جذب کار آفرینان سرتا سر دنیا، هنوز با خرید ملک به متقاضیان اخذ اقامت دائم داده اسپانیا اجازه در خواست اخذ اقامت را اعطا می نماید.

نکته

جالب درباره ی مهاجرین به کشور اسپانیا این است که بخش اعظم مهاجرین به اسپانیا را کشور های شرق آسیا(ایران) و هندوستان تشکیل می دهند.

در چند سال گذشته، با توجه به سخت تر شدن قوانین مهاجرتی در کشور های اروپایی و … ، بسیاری از ایرانیان نیز علاقه مندی چشم گیری به اخذ اقامت اسپانیا نشان داده اند.

زیرا شرایط بسیار بهتری برای اقامت راه انداخته

آمار نشان داده چنانکه بطور مثال عده مهاجرین ایرانی از رقم 4560 ایرانی در سال 2007 به میزان 12334 ایرانی فقط یک سال افزایش یافته است.

(برای افزایش آگاهی خود نسبت به طریقه اخذ اقامت و آشنایی با مفاهیم اساسی مهاجرت حتماٌ مطلب مربوط به مفاهیم اساسی

مهاجرت 1 و مفاهیم اساسی

مهاجرت 2 را در همین صفحه مطالعه نمایید

مفاهیم اساسی مهاجرت 1

موسسه مهاجرتی آریانا پارس در راستای افزایش سطح آگاهی هم وطنان عزیزمان از مفاهیم و تعاریف مرسوم در امور مهاجرتی، اطلاعات جامعی را به شرح زیردر اختیار ایشان قرار دهد.

در این مطلب قصد داریم مطالب زیر را تعریف کنیم:

 1. ویزا (روادید)
 2. اقامت دائم
 3. شهروندی

ویزا به معنی اجازه ورود به کشور است. بطور مثال یک فرد ایرانی برای ورود به کشور اسپانیا می بایست درخواستی مبنی بر اخذ ویزای این کشور را تسلیم اداره مهاجرت کشور اسپانیا نماید ولی شرکت سیرآسمان فراز مجری شما برای کار های اداری شما محاجرین محترم میباشد

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

پس نکته بارز راجع به ویزای کشورهای مختلف در دنیا فقط و فقط به معنای حق ورود به کشور است. ویزاها بصورت مدت دار صادر می شوند و به منزله حق اقامت دائم در کشورهاست.

ویزاها انواع مختلفی دارند که بعضی قابل به تمدید برای مدت طولانی تر و بعضی فقط محدود به مدت زمان خاصی می باشند.

انواع ویزاها در کشورهای مختلف عبارتند از : 1. ویزای دانشجویی  2. ویزای توریستی   3. ویزای کار  4. ویزای کارآفرینی یا سرمایه گذاری

مجوزهای ورود به کشورهای مختلف دنیا یا همان ویزا فقط جزء 4 دسته فوق هستند و اگر فرد، قبل از ورود به کشور یکی از اقسام این مجوز ها را از دولت مربوطه اخذ نماید، ورود وی به خاک دیگر کشورها غیر قانونی خواهد بود.

هر ساله فریبکاران و قاچاقچیان انسان، تعداد زیادی از افراد ناآگاه را با وعده های واهی از طرق غیر قانونی (مثل حمل با کشتی و گذر از طریق مرزهای خاکی) به کام مرگ می کشند و عده بسیاری را به عنوان مجرم تحویل دولت های مربوطه کشورها می دهند.

فلذا موسسه مهاجرتی آریانا پارس و وکلا و متخصصان آن خود را مسئول به روشنگری در این باب می دانند تا از این طریق از جان و مال و زمان هم وطنان عزیزمان حراست کنند.

از بین 4 ویزای ذکر شده در این بخش، به غیر از ویزای توریستی، 3 نوع ویزای دیگر با توجه به قوانین مهاجرتی کشورها و احراز شرایط مربوط به آن ها، از داخل کشور قابل تمدید هستند. ولی افرادی که از طریق ویزای توریستی وارد کشوری می شوند معمولا حق تمدید ویزای خود را در خاک کشورها ندارند (البته پروسه های مهاجرتی که از قاعده فوق مستثنی می باشند، نیز وجود دارند).

برای کسب اطلاعات تکمیلی نسبت به ویزاهای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و توریستی به صفحات مربوط به آن در وب سایت موسسه مهاجرتی آریانا پارسمراجعه فرمایید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

مفاهیم اساسی مهاجرت 2

اقامت دائم یا همان گرین کارت در برخی کشورها به منزله وضعیتی است که فرد حق سکونت، رفت وآمد بصورت نامحدود را در یک کشور دارا می باشد. کسب اقامت دائم در کشورهای دنیا از دو صورت امکان پذیر است.

1)دریافت اقامت دائم بصورت مستقیم و بی واسطه

2)دریافت اقامت دائم پس از طی مدت زمان مشخص شده توسط دولت کشورهای مربوط

1)برای اینکه بی واسطه و در همان ابتدا با اقامت دائم کشور وارد کشوری شود چند راه پیش رو دارد. برخی کشورهای دنیا شرایطی را محیا کرده اند که فرد بصورت خاص و در راهی مشخص شده وارد کشور شود. چند روش معروف برای اخذ اقامت دائم در دنیا طرح های زیر می باشد :

الف)طرح های نیروهای متخصص( skilled worker) که در برخی کشورها من جمله کانادااسترالیا، نیوزلند و دانمارک ارائه می شود. اطلاعات مخصوص به این کشورها را در صفحات این کشورها می توانید بیابید.

ب) اقامت از طریق ازدواج با شهروند یک کشور و یا فردی که دارای اقامت دائم یک کشور می باشد.

ج) اخذ اقامت دائم از طریق خانوادگی که اطلاعات مربوط به این بخش را می توانید در صفحه مخصوص به اقامت کشور آمریکا بیابید.

د) اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در کشورها, اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری در کشورها در صفحات مربوط به قسمت سرمایه گذاری هر کشور قابل مشاهده است.

ه) اخذ اقامت دائم از طریق  طرح های قرعه کشی که فقط در حال حاضر در کشور آمریکا صورت می گیرد.

و)اخذ اقامت دائم کشورها از طریق پناهندگی های سیاسی، اجتماعی و دینی که مطالب مربوط به این بخش در مقاله ای در این سایت قابل مشاهده است.

2)روش دومی که اخذ اقامت دائم کشورها را میسر میکند، سپری کردن زمان مشخص است که فرد پس از اخذ ویزای کشور طبق قوانین کشورها می بایست در کشور مورد نظر اقامت داشته باشد تا قادر شود اقامت دائم آن کشور را محیا سازد. بطور مثال یک فرد با پنج سال اقامت از طریق ویزای تحصیلی در انگلستانمی تواند اقامت دائم این کشور را اخذ کند و یا در کشور سوئد پس از 4 سال کار کردن می تواند اقامت دائم سوئد را کسب نماید. اطلاعات مربوط به قوانین هر کشور در صفحات مربوط به هر کشور به تفصیل قابل مشاهده است.

شرایط خرید مسکن

متقاضیان اخذ اقامت دائم اسپانیا می بایست جهت خرید ملکی با حداقل ارزش 150000 یورو اقدام خود را جهت در خواست اقامت اسپانیا شروع کنند. خرید املاک به صورت رسمی و با اسناد دولتی کشور اسپانیا در لحظه خرید به نام متقاضی خرید ملک در کشور اسپانیا می شود و ایشان می توانند حتی بخشی از مبلغ لازم جهت خرید املاک را نیز از دولت اسپانیا به صورت وام بانکی دریافت کنند.

قدم بعدی برای این متقاضیان تسلیم درخواست خود مبنی بر اخذ اقامت دائم اسپانیا به دولت این کشور است. افراد متقاضی می توانند در ابتدا موفق به دریافت ویزای یک ساله برای خود و سپس در سال دوم ویزای یک ساله برای همراهان خود شوند.

در ادامه و با تمدید ویزای ایشان در سال سوم ، این افراد موفق به اخذ اقامت دائم اسپانیا از طریق سرمایه گذاری یا همان خرید ملک می شوند.

گفتنی است در طی این زمان، خدمات تحصیلی، درمانی و پزشکی برای افراد بصورت رایگان و کاملا مشابه یک شهروند اسپانیایی صورت می گیرد.

مدت زمان انجام این پروسه طبق اعلام دولت اسپانیا در حدود 8 تا 10 ماه خواهد بود.

وکلای موسسه مهاجرتی آریانا پارس از شما تقاضا می نمایند در صورت مواجهه با وعده های واهی فریبکاران، گفته های ایشان را با آنچه دولت اسپانیا در وب سایت رسمی خود بیان داشته است، مقایسه کرده تا گفتار درست را از وعده های فریبکارانه تشخیص دهید.

اقامت اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا

This site is protected by wp-copyrightpro.com